Dozator de aerosolieste un dispozitiv care poate îmbunătăți calitatea aerului din spațiile de locuit și de lucru, poate purifica automat aerul și poate adăuga parfum. Poate elimina diverse mirosuri din aer și poate steriliza și menține constant parfumul aerului interior, fiind inofensiv pentru organismul uman. Condimentele sunt extrase din plante naturale. Parfumurile naturale au un efect revigorant și revigorant. Se utilizează pentru pulverizarea reumplerii cu aerosoli pentru a spori mirosul plăcut în toalete, hoteluri, birouri, săli de ședințe, băi etc.
| Cod articol: | ADS01 |
| Dimensiunea produsului: | 212x90x90 mm |
| Culoare: | Alb |
| Material: | PP |
| Greutate produs: | 185g |
| Interval de timp: | 5/15/30 minute (reglabil) |
| Alimentare electrică: | 2 baterii AA (nu sunt incluse) |
| Dozare: | 0,1 ml |
| Instalare: | Montat pe perete, pe birou |
| Capacitate aerosol compatibilă: | 300 ml |
| Dimensiune aerosol compatibilă (Î x Diam.): | Aprox. 14 x 6,5 cm |
| Aplicație: | baie de acasă, toaletă publică, hotel, restaurant și multe altele |
| Pachetul include:: | 1 x AutomatăDozator de aerosoli(bateria și aerosolul nu sunt incluse) |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Ambalare: | 24 buc/cutie, ambalare sigură |
| Dimensiunea cutiei: | 50X38X22 cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
CompanieProcesul QC al dozatoarelor de săpun
1. Inspecția materiilor prime și a pieselor de schimb, 100% aprobată
2. Inspecția procesului de fabricație, 100% reușită
3. Testarea produselor finite, cum ar fi alimentarea cu energie electrică, calibrarea și măsurarea temperaturii, funcționarea pompei etc., 100% aprobat
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd este un producător experimentat situat în Shenzhen, China, cu mașini de producție avansate, o echipă de cercetare și dezvoltare experimentată, o fabrică care acoperă peste 3000 de m², producem în principal diferite dozatoare de dezinfectant pentru mâini.
Dozatoarele noastre de săpun au diverse aplicații, cum ar fi hoteluri, locuințe, birouri, școli, centre comerciale etc., cu sau fără măsurarea temperaturii, și pot fi plasate pe birou, perete sau trepied și au numeroase brevete și certificate, precum CE, RoHs, FCC.
Nu oferim doar produse, ci și designuri rapide, complete și individuale, în funcție de cerințele clienților. Avem o echipă de control al calității profesionistă și ne asigurăm că toate produsele sunt inspectate pe baza criteriilor AQL înainte de expediere.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.