Capacitate mare: acest dozator automat de dezinfectant pentru mâini are o capacitate mare de 1000 ml, potrivit pentru utilizarea diferitelor lichide dezinfectante și dezinfectante pentru mâini, pentru uz zilnic și profesional, perfect pentru acasă, hoteluri, spitale sau alte locuri publice.
Convenabil și igienic: pur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc.

| Cod articol: | F1307 cu suport de podea |
| Dimensiune dozator de săpun: | 120x120x260 mm |
| Culoare dozator de săpun: | Alb |
| Capacitate dozator săpun: | 1000 ml |
| Material dozator săpun: | 100% plastic ABS virgin |
| Sticlă dozatoare de săpun: | Reîncărcabil |
| Greutate dozator săpun: | 0,90 kg |
| Powered By: | Baterie tip 4*C sau adaptor 110V/220V |
| Suport de podea: | Materialul tăvii: Metal cu acoperire în câmp electrostatic Materialul tubului: aluminiu cu acoperire în câmp electrostatic Material bază suport: Oțel cu vopsire în câmp electrostatic |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Dozaj de utilizare: | 1-Pompă de lichid: 1 ml de fiecare dată |
| Pompă cu 2 spume: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Pompă cu 3 pulverizări: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Ambalare: | 1 set/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 36X34X20cm |
| NV/GV: | 5,6/6,2 kg |
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.