Acționare automată cu senzor: aparatul de dezinfectare a mâinilor fără atingere este conceput pentru a pulveriza dezinfectant sau alcool pentru mâini și pentru a oferi dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și asigură o igienă optimă a mâinilor.
Convenabil și igienic: pur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc.
| Cod articol: | DAZ-BOX cu suport de podea |
| Dimensiunea produsului: | 410x200x120mm |
| Culoare: | Argint |
| Capacitate: | 2500 ml |
| Material: | Metal cu finisaj vopsit în câmp electrostatic |
| Timp de distribuire: | 0,2-0,5 secunde |
| Distanța de distribuire | 1,5-3 inci |
| Suport de podea: | Materialul tăvii: Metal cu acoperire în câmp electrostatic Materialul tubului: aluminiu cu acoperire în câmp electrostatic Material bază suport: Oțel cu vopsire în câmp electrostatic |
| Tip pompă: | Picătură/Spray/Spumă opțional |
| Alimentare cu energie electrică 1: | Curent electric |
| Alimentare cu energie electrică 2: | 4 baterii de mărimea C |
| Durată extinsă de viață a bateriei: | >30.000 de cicluri |
| Certificat | CE, RoHS, FCC |
| Ambalare: | 1 set/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 47X36,5X39,5cm |
| NV/GV: | 9,5/10,35 kg |




Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.