Distribuitorul automat de parfum de aer Siweiyi este un distribuitor de dimensiuni standard, alimentat cu baterii, care eliberează automat spray-uri de aerosoli la intervale programate. Funcționează cel mai eficient atunci când este montat pe perete la cel puțin 2,2 metri deasupra podelei.
| Cod articol: | ADS05 |
| Dimensiunea produsului: | 212x90x90 mm |
| Culoare: | Alb |
| Material: | PP |
| Greutate produs: | 185g |
| Interval de timp: | 5 / 15 / 30 minute (reglabil) |
| Alimentare electrică: | 2 baterii AA (nu sunt incluse) |
| Dozare: | 0,1 ml |
| Instalare: | Montat pe perete, pe birou |
| Capacitate aerosol compatibilă: | 300 ml |
| Dimensiune aerosol compatibilă (Î x Diam.): | Aprox. 14 x 6,5 cm |
| Aplicație: | baie de acasă, toaletă publică, hotel, restaurant și multe altele |
| Pachetul include:: | 1 x Dispenser automat de aerosoli (bateria și aerosolul nu sunt incluse) |
| Certificat: | CE, ROHS |
| Ambalare: | 24 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 50X38X22cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.