Capacitate mare: acest dozator automat de dezinfectant pentru mâini are o capacitate mare de 1200 ml, potrivit pentru utilizarea diferitelor lichide dezinfectante și dezinfectante pentru mâini, pentru uz zilnic și profesional, perfect pentru acasă, hoteluri, spitale sau alte locuri publice.
Acționare automată cu senzor: aparatul de dezinfectare a mâinilor fără atingere este conceput pentru a pulveriza dezinfectant sau alcool pentru mâini și pentru a oferi dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și elimină contaminarea încrucișată, asigurând o igienă optimă a mâinilor.


| Cod articol: | K9 Pro Dual |
| Dimensiunea produsului: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaj: | 5V 2A |
| Capacitate: | 1200 ml |
| Măsurarea distanței: | 2-10 cm |
| Volumul sunetului: | Nivel reglabil 1-4 |
| Dozare: | 0,1-2 ml reglabil |
| Instalare: | Montare pe perete, birou, suport trepied |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Interval de măsurare: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatură de alarmă: | Reglabil |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Difuzat în 18 limbi: | |
| Chineză, engleză, spaniolă, japoneză, portugheză, coreeană, germană, franceză, rusă, italiană, arabă, turcă, thailandeză, cambodgiană, indoneziană, bengaleză, hindi, vietnameză | |
| Pachet dublu K9 Pro: | 1 buc/cutie de culoare; 9 buc/cutie |
| O cutie colorată include: 1x dozator, 1x tavă de colectare a picăturilor, 1x manual, 1x cablu USB, 2x șuruburi de perete. | |
| 15,5×15,5×31,5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Pachet trepied: | 1 buc/cutie maro; 20 buc/cutie |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.