Video
Caracteristici:
Măsurarea temperaturii la distanță lungă: cu un senzor de înaltă calitate în interior, termometrul pentru săpun lichid K9 Pro F poate monitoriza temperatura până la 3 m, foarte potrivit pentru a fi utilizat în zone publice, cum ar fi școala, hotelul, spitalul, centrul comercial etc.
Stil montat pe perete: dozatorul automat de dezinfectant pentru montare pe perete funcționează bine pentru a menține suprafața blatului curată și fără dezordine.
Funcționează cu baterii și este reîncărcabil: acest dozator de săpun cu alcool este alimentat cu baterii AA sau 18650 și poate fi alimentat și de un adaptor. (Nu este echipat cu adaptor de încărcare și baterii).
Convenabil și igienic: pur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul automat de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc. Măsoară simultan temperatura mâinilor și a frunții.


| Cod articol: | K9 Pro F |
| Dimensiunea produsului: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaj: | 5V 2A |
| Capacitate: | 1200 ml |
| Măsurarea distanței: | 3m |
| Volumul sunetului: | Nivel reglabil 1-4 |
| Dozare: | 0,1-2 ml reglabil |
| Instalare: | Montare pe perete, birou, suport trepied |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Interval de măsurare: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatură de alarmă: | Reglabil |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Difuzat în 18 limbi: | |
| Chineză, engleză, spaniolă, japoneză, portugheză, coreeană, germană, franceză, rusă, italiană, arabă, turcă, thailandeză, cambodgiană, indoneziană, bengaleză, hindi, vietnameză | |
| Ambalare: | 1 buc/cutie de culoare; 9 buc/cutie |
| Cutia de culori include: | Dozator x1, cablu USB x1, manual x1, cataramă de susținere x1, șuruburi de montare pe perete x2, tavă de scurgere x1, pâlnie x1, tavă capac spate x1. Cantitate cutie: 9 buc/cutie.Dimensiunea cutiei principale: 49x495x35 CMGreutate: 11,6 kg/cutie Observații: bateriile și adaptorul USB nu sunt incluse în pachet |
| Dimensiunea cutiei de culori: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Dimensiunea cutiei: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Cod articol: | K9 Pro F |
| Dimensiunea produsului: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaj: | 5V 2A |
| Capacitate: | 1200 ml |
| Măsurarea distanței: | 3m |
| Volumul sunetului: | Nivel reglabil 1-4 |
| Dozare: | 0,1-2 ml reglabil |
| Instalare: | Montare pe perete, birou, suport trepied |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Interval de măsurare: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatură de alarmă: | Reglabil |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Difuzat în 18 limbi: | |
| Chineză, engleză, spaniolă, japoneză, portugheză, coreeană, germană, franceză, rusă, italiană, arabă, turcă, thailandeză, cambodgiană, indoneziană, bengaleză, hindi, vietnameză | |
| Ambalare: | 1 buc/cutie de culoare; 9 buc/cutie |
| Cutia de culori include: | Dozator x1, cablu USB x1, manual x1, cataramă de susținere x1, șuruburi de montare pe perete x2, tavă de scurgere x1, pâlnie x1, tavă capac spate x1. Cantitate cutie: 9 buc/cutie.Dimensiunea cutiei principale: 49x495x35 CMGreutate: 11,6 kg/cutie Observații: bateriile și adaptorul USB nu sunt incluse în pachet |
| Dimensiunea cutiei de culori: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Dimensiunea cutiei: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.