Video
Caracteristici:
Acționare automată cu senzor: dozatorul de săpun dezinfectant pentru mâini fără atingere este conceput pentru a pulveriza dezinfectant pentru mâini sau alcool și pentru a oferi dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și elimină contaminarea încrucișată, asigurând o igienă optimă a mâinilor.
Stil montat pe perete: dozatorul de dezinfectant montat pe perete funcționează bine pentru a menține suprafața blatului liberă.
Funcționează cu baterii și este reîncărcabil: acest dozator de săpun cu alcool funcționează cu baterii și poate fi alimentat și de un adaptor. (Nu este echipat cu adaptor de încărcare și baterii)
Convenabil și igienic: pur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc. Măsoară simultan temperatura mâinilor și a frunții.









| Parametri tehnologici | |
| Baterie | 4 baterii AA, 2 baterii 18650 sau USB |
| Materiale | ABS+HDPE de calitate superioară, neregenerat |
| Culoare | alb, alte culori pot fi personalizate |
| Dimensiune | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Capacitate | 1200 ml |
| Precizie | ±0,2°C |
| Temperatura mediului ambiant | 10-40°C (15°C-35°C este cea mai bună temperatură) |
| Interval de măsurare | 0-50°C |
| Tip de alarmă | clipind+bip „DIDIDI” |
| Tipuri de duze | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Plasament | Montare pe perete, birou, suport trepied |
Pachetul include:
Dozator x1
Cablu USB x1
Manual x1
Cataramă de susținere x1
Șuruburi de montare pe perete x2
Tavă de scurgere x1
Pâlnie x1
Tavă capac spate x1
Cantitate cutie: 9 buc/cutie
Dimensiunea cutiei principale: 49x49x36 CM
Greutate: 11,6 kg/cutie
Observații: bateriile și adaptorul USB nu sunt incluse în pachet
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.