Video
Specificații
| Cod articol: | DAZ08 |
| Dimensiunea produsului: | 83X107X206mm |
| Voltaj: | CC 6V |
| Capacitate: | 320 ml |
| Măsurarea distanței: | 0~45mm |
| Material principal: | ABS |
| Instalare: | Desktop |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Powered By: | 4 baterii AA (nu sunt incluse) |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Ambalare: | 1 buc/cutie de culoare; 48 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei de culori: | 105X80X230mm |
| Dimensiunea cutiei: | 47,5X49X43cm |
| NV/GV: | 12,20/13,50 kg |
FAQ
Î1: Produsul este ieftin, este calitatea garantată?
A1: Avem peste 10 ani de experiență în producție și vânzări și toate produsele au o garanție de 12 luni.
Î2: Putem comanda doar mostre pentru testare înainte de a plasa o comandă?
A2: Sigur, comanda eșantionului este acceptabilă pentru noi.
Î3: Cum expediați de obicei mărfurile? Și cât durează livrarea?
A3: Pentru mostre și comenzi mici, prin expres, de obicei durează 3-5 zile. Pentru comenzi mari, dacă aveți nevoie urgentă, putem expedia mărfurile pe calea aerului. Dacă doriți să economisiți transportul, le putem expedia pe cale maritimă, durând aproximativ 30-50 de zile, în funcție de destinație.
Î4: Acceptați OEM și ODM?
A4: Da, putem personaliza produsele, etichetele, ambalajul.
Î5: Care este procesul de comandă pentru produsele personalizate?
A5: Furnizați specificațiile produsului sau cerințe specifice -- cotație -- confirmarea cotației -- - depozitul de plată -- confirmarea desenului de producție -- realizarea sculelor pentru matriță -- realizarea mostrei - confirmarea mostrei -- producție în vrac -- - livrare -- servicii post-vânzare
Î6: Produsul are un certificat?
A6: Majoritatea produselor nepersonalizate sunt certificate și brevetate, iar produselor personalizate li se pot aplica certificate în funcție de cerințele clientului.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.