Video
Specificații
| Cod articol: | DAZ-BOX |
| Dimensiunea produsului: | 410x200x120mm |
| Culoare: | Argint |
| Capacitate: | 2500 ml |
| Material: | Metal cu finisaj vopsit în câmp electrostatic |
| Timp de distribuire: | 0,2-0,5 secunde |
| Distanța de distribuire | 1,5-3 inci |
| Instalare: | Suport de masă/montat pe perete/de podea |
| Tip pompă: | Picătură/Spray/Spumă opțional |
| Alimentare cu energie electrică 1: | Curent electric |
| Alimentare cu energie electrică 2: | 4 baterii de mărimea C |
| Durată extinsă de viață a bateriei: | >30.000 de cicluri |
| Certificat | CE, RoHS, FCC |
| Ambalare: | 1 buc/cutie maro; 2 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 45,5X25X18,5cm |
| NV/GV: | 2,80/3,15 kg |
| Lista de ambalare | |
| dozator | 1 |
| Cablu USB | 1 |
| Manual | 1 |
| Cataramă de susținere | 1 |
| Șuruburi de montare pe perete | 2 |

FAQ
Î: Putem comanda doar mostre pentru testare înainte de a plasa o comandă?
R: Sigur, comanda eșantionului este acceptabilă pentru noi.
Î: Ce metodă de plată acceptați?
A: Termeni standard: T/T în avans. Sumă mare: L/C la vedere.
Sumă mică, cum ar fi taxele de probă: Paypal și Western Union.
Î: Cum expediați de obicei mărfurile? Și cât durează livrarea?
R: Pentru mostre și comenzi mici, prin expres, de obicei durează 3-5 zile. Pentru comenzi mari, dacă aveți nevoie urgentă, putem expedia mărfurile pe calea aerului. Dacă doriți să economisiți transportul, le putem expedia pe cale maritimă, durând aproximativ 30-50 de zile, în funcție de destinație.
Î: Pot să pun logo-ul nostru pe produs și pe ambalaj? Cum ar trebui să procedez?
R: Vă rugăm să ne furnizați fișiere LOGO de înaltă rezoluție și cerințe, vom face desene pentru confirmare. După ce primim confirmarea dumneavoastră, vom face 2-3 mostre pentru confirmare din nou.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.