Caracteristici
Acționare automată cu senzor: aparatul de dezinfectare a mâinilor fără atingere este conceput pentru a pulveriza dezinfectant sau alcool pentru mâini și pentru a oferi dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și elimină contaminarea încrucișată, asigurând o igienă optimă a mâinilor.
Convenabil și igienic: pur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc.
Specificații
| Cod articol: | F1307 |
| Dimensiunea produsului: | 120x120x260 mm |
| Culoare: | Alb |
| Capacitate: | 1000 ml |
| Material: | 100% plastic ABS virgin |
| Sticlă: | Reîncărcabil |
| Greutate produs: | 0,90 kg |
| Powered By: | 4 baterii tip C sau adaptor 110V/220V * Bateriile nu sunt incluse |
| Instalare: | Suport de perete/podea |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Dozaj de utilizare: | 1-Pompă de lichid: 1 ml de fiecare dată |
| Pompă cu 2 spume: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Pompă cu 3 pulverizări: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Ambalare: | 1 buc/cutie maro; 15 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 65,5X41X29cm |
| NV/GV: | 13,80/14,50 kg |
Lista de ambalare:
Dozator x1
Cablu USB x1
Manual x1
Șuruburi de montare pe perete x2
Cataramă de susținere x 1
Observații: bateriile și adaptorul USB nu sunt incluse în pachet
Asigurarea calității:
1. Fiecare proces de producție este inspectat de echipa noastră de control al calității
2. Calitatea este asigurată de ingineri profesioniști
3. Certificate CE, FCC, ROHS aprobate și brevete proprii
Serviciu clienți
1. Întrebarea dumneavoastră legată de produsele sau prețul nostru va primi un răspuns în 24 de ore.
2. Să continuăm să informăm clienții noștri despre procesul de producție și să ajutăm la organizarea inspecției calității, dacă este necesar.
3. Garanție de un an și servicii post-vânzare responsabile.
4. Echipă profesională de vânzări și ingineri pentru a asigura o experiență bună de cumpărare.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.