Video
Specificații
| Cod articol: | Oțel inoxidabil F1303 |
| Dimensiunea produsului: | 120x120x260 mm |
| Culoare: | Alb |
| Capacitate: | 1000 ml |
| Material: | Oţel inoxidabil |
| Sticlă: | Reîncărcabil |
| Greutate produs: | 1,25 kg |
| Powered By: | Baterie tip 4*C sau adaptor 110V/220V |
| Instalare: | Suport de perete/podea |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Dozajul pompei: | 1-Pompă de lichid: 1 ml de fiecare dată |
| Pompă cu 2 spume: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Pompă cu 3 pulverizări: 0,8 ml de fiecare dată | |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Ambalare: | 1 buc/cutie maro; 15 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei: | 65,5X41X29cm |
| NV/GV: | 19,50/20,50 kg |
Lista de ambalare:
Dozator x1
Cablu USB x1
Manual x1
Cataramă de susținere x1
Șuruburi de montare pe perete x2
Aplicație:
Dozatorul automat de săpun fără atingere Siweiyi este utilizat pe scară largă pentru dezinfectarea mâinilor în casă, birou, hotel, centru comercial, școală, spital etc., fiind disponibil pentru uz individual și public.
FAQ
Î: Calitatea este garantată?
R: Avem peste 10 ani de experiență în producție și vânzări și toate produsele au o garanție de 12 luni.
Î: Putem comanda doar mostre pentru testare înainte de a plasa o comandă?
R: Sigur, comanda eșantionului este acceptabilă pentru noi.
Î: Ce metodă de plată acceptați?
A: Termeni standard: T/T în avans. Sumă mare: L/C la vedere.
Sumă mică, cum ar fi taxele de probă: Paypal și Western Union.
Î: Cum expediați de obicei mărfurile? Și cât durează livrarea?
R: Pentru mostre și comenzi mici, prin expres, de obicei durează 3-5 zile. Pentru comenzi mari, dacă aveți nevoie urgentă, putem expedia mărfurile pe calea aerului. Dacă doriți să economisiți transportul, le putem expedia pe cale maritimă, durând aproximativ 30-50 de zile, în funcție de destinație.
Î: Acceptați OEM și ODM?
R: Da, putem personaliza produsele, etichetele, ambalajul.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.