Video
Specificații
| Cod articol: | K9 Pro Plus cu Wifi prin aplicația Tuya |
| Dimensiunea produsului: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaj: | 5V 2A |
| Capacitate: | 1200 ml |
| Măsurarea distanței: | 2-10 cm |
| Volumul sunetului: | Nivel reglabil 1-4 |
| Dozare: | 0,1-2 ml reglabil |
| Instalare: | Montare pe perete, birou, suport trepied |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Interval de măsurare: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Temperatură de alarmă: | Reglabil |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Difuzat în 18 limbi: | |
| Chineză, engleză, spaniolă, japoneză, portugheză, coreeană, germană, franceză, rusă, italiană, arabă, turcă, thailandeză, cambodgiană, indoneziană, bengaleză, hindi, vietnameză | |
| Ambalare: | 1 buc/cutie de culoare; 9 buc/cutie |
| Cutia de culori include: | 1x dozator, 1x tavă de colectare a picăturilor, 1x manual, 1x cablu USB, 2x șuruburi de perete. |
| Dimensiunea cutiei de culori: | 15,5×15,5×31,5cm |
| Dimensiunea cutiei: | 49x495x36cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Avantaje: | |
| * Schimbați limbile | Dozaj reglabil |
| * Nivel sonor reglabil | * Înregistrați datele de măsurare a temperaturii |
| * Setare capacitate | * O singură aplicație poate controla mai multe funcții |

Acționare automată cu senzor: acest dozator de dezinfectant pentru mâini fără atingere este conceput pentru a pulveriza dezinfectant sau alcool și pentru a oferi dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și elimină contaminarea încrucișată, asigurând o igienă optimă a mâinilor.
Stil montat pe perete: dozatorul de săpun montat pe perete funcționează bine pentru a menține suprafața blatului liberă.
Funcționează cu baterii și este reîncărcabil: acest dozator de săpun cu alcool funcționează cu baterii, putând fi alimentat și de un adaptor. (Nu este echipat cu adaptor de încărcare și baterii)
Wifi disponibil: este compatibil cu aplicația Tuya, pe care o puteți descărca de pe telefoanele mobile. Cu aceasta, puteți controla toate funcțiile, ușor și convenabil.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.