| Dimensiune | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Material | Plastic PP |
| Culoare | Alb |
| Capacitate | 1000 ml |
| Alimentare electrică | Baterii AA/18650 și USB electric |
| Include | dozator x1 |
| Cablu USB x1 | |
| Manual x1 | |
| Cataramă de susținere x1 | |
| Șuruburi de montare pe perete x2 | |
| Tavă de scurgere x1 | |
| Pâlnie x1 | |
| Tavă capac spate x1 | |
| Cantitate cutie | 12 buc/cutie |
| Dimensiunea cutiei principale | 57×44,5×33,5 cm |
| Greutate | 12,2 kg/cutie |
| Observații | Bateriile și adaptorul USB nu sunt incluse în pachet |


Caracteristici:
Acționare automată cu senzor: dozatorul de săpun dezinfectant pentru mâini fără atingere este conceput pentru dezinfectant de mâini, gel sau alcool și oferă dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și elimină contaminarea încrucișată.
Plasări multiple: poate fi plasat pe birou și, de asemenea, montat pe perete sau trepied, ceea ce este convenabil pentru a fi utilizat în diferite locuri.
Funcționează cu baterii și este reîncărcabil: acest dozator de săpun cu alcool este alimentat de 4 baterii AA sau 2 baterii 18650, putând fi alimentat și prin cablu de tip C. (Nu este echipat cu adaptor de încărcare și baterii)
Convenabil și igienic: trebuie doar să puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul, puteți evita eficient infecțiile încrucișate. Este potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc.
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.