Acționat automat de senzori: aparatul de dezinfectare a mâinilor fără atingere este conceput pentru anebuloasedezinfectant de mâini sau alcool și oferă dozare automată a spray-ului, ceea ce permite o dezinfecție rapidă și ușoară a mâinilor și atingereaesigienă optimă a mâinilor.
Convenabil și igienic:jPur și simplu puneți mâna sub senzor pentru a porni dozatorul de săpun, puteți evita eficient infecțiile încrucișate fără a atinge dozatorul de săpun. Potrivit pentru locuri publice precum birouri, hoteluri, spitale, instituții medicale, școli etc.






| Cod articol: | F12 |
| Dimensiunea produsului: | 126,2 * 18 m 2,2 * 271,5 m |
| Voltaj: | 5V 2A |
| Capacitate: | 1000 ml |
| Măsurarea distanței: | 2-10 cm |
| Volumul sunetului: | Nivel reglabil 1-4 |
| Dozare: | 0,1-2 ml reglabil |
| Instalare: | Montare pe perete, birou, suport trepied |
| Tip pompă: | Opțional (pompă de pulverizare/picătură/spumă) |
| Interval de măsurare: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Temperatura de lucru: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatură de alarmă: | Reglabil (37,3-39 ℃) |
| Powered By: | Baterie AA, baterie 18650, baterie electrică de tip C |
| Certificat: | CE, ROHS, FCC |
| Difuzat în 18 limbi: | |
| Chineză, engleză, spaniolă, japoneză, portugheză, coreeană, germană, franceză, rusă, italiană, arabă, turcă, thailandeză, cambodgiană, indoneziană, bengaleză, hindi, vietnameză | |
| Pachet F12: | 1 buc/cutie de culoare; 12 buc/cutie |
| O cutie colorată include: 1x dozator, 1x tavă de colectare a picăturilor, 1x manual, 1x cablu USB, 2x șuruburi de perete. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Pachet trepied: | 1 buc/cutie maro; 20 buc/cutie |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Încă de la înființare, fabrica noastră dezvoltă produse de primă clasă mondială, respectând principiul
Calitatea pe primul loc. Produsele noastre au câștigat o reputație excelentă în industrie și o valoare de încredere în rândul clienților noi și vechi.